Casa Merche II Playa Canteras Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Casa Merche Ii Playa Canteras * Las Palmas de Gran Canaria
9.0 Flott
2 anmeldelser

Casa Merche II Playa Canteras Leilighet Las Palmas de Gran Canaria

3 Calle Doctor Miguel Rosas, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Gjestene er velkomne til å bo i Casa Merche II Playa Canteras under oppholdet i Las Palmas de Gran Canaria.
Elder Museum of Science and Technology ligger en 5-minutters spasertur unna, og Playa de Las Canteras ligger en 9-minutters spasertur fra boligen. Las Palmas de Gran Canaria sentrum ligger bare 1 km unna. Hvis du ikke har lyst til å lage mat etter en travel dag, finner du asiatisk mat på Restaurante Jacky 200 meter fra leiligheten. Det er en 10-minutters kjøretur fra Doramas-parken.
Baderommet har et separat toalett og et badekar, mens rommet har en sofa, et skrivebord og kaffe/tekoker.
Gran Canaria flyplass ligger 30 km unna, mens Parque Santa Catalina busstasjon ligger 100 meter fra boligen.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Barnevennlig
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 27 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Spisning

  • Vannkoker
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord
  • Vaskemaskin
  • Flatskjerm tv
  • Vugger/ Barnesenger
Hovedfunksjoner
  • Barnevennlig

Politikk

Innsjekking: fra 10:00 til 23:59
Utsjekking: til 14:00
LisensnummerVV-35-1-0017991
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
Fr 3 Jul
Lø 4 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria